Evden Eve Nakliyat

Kayseri Kırklareli evden eve nakliyat

Kayseri Kırklareli evden eve nakliyat sigortalı nakliye konusunda sizleri kısaca bilgilendirmek için makalemize başlamaktayız. Sigortalı evden eve taşımacılık denildiğinde eşyalarınız sigorta firması tarafından tam kapsamlı olarak yapılmamaktadır.Ben sigortalı taşıyorum kırılan döküleni sigorta karşılıyor diye size taahhüt verenlere inanmayın.Kayseri Kırklareli Evden eve nakliyat sigortası şehir içinde değil şehirler arası 60 km uzaklıktaki mesafeler için sadece araç çalınma yanma kaza gibi durumlarda öder. Taşıma esnasında kırılan eşyaları sigorta firması kesinlikle ödemez. Biz Özcanlar nakliyat olarak kağıt üzerinde yapılan sözleşmeye uyarak taşıma esnasında gelebilecek tüm hasarları karşılıyoruz.

Kayseri Kırklareli arası ev taşıma sadece Kayseri Kırklareli değil tüm Türkiye geneli hizmet verdiğimiz için sigortalı taşıma bizim için önemi az dır sebebi tüm araçlarımız içindeki eşyalar ile beraber kaskolu dur. Bu konuda size anlatmak istediğimiz eşyalarınızın güvenilir ellerde olduğunu unutmayın.

Kayseri Kırklareli arası evden eve nakliyat hizmeti için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman öncelikle ekspertiz elemanını evinize gönderiyoruz. Bu elemanı göndermekteki amacımız eşyalarınızın nasıl paketleme yapılacağını ve hangi paketleme malzemesine ihtiyaç olduğunu belirliyor ve eksiksiz bir şekilde ambalaj yapılıyor. Araçlar kaplı çelik kasalı olduğu ve paketleme de korumalı olduğu için Kayseri Kırklareli arası ev taşıma yada ofis taşıma işleriniz kesinlikle doğru ve sıkıntısız yapılmaktadır.

Firmalardan Tekli İste

İsminiz :
Telefo :
Alınacağı Şehir :
Gideceği Şehir :
Mesajınız :

Diğer Nakliyat Konuları

 • Türkiye Geneli Taşıma Hizmetleri
 • Uzmanından Hasarsız nakliye garantisi
 • Profesyonel monte ve de-monte
 • İşini iyi bilen uzman kadro
 • Malınızın değerine göre sigorta
 • Firmalardan Para iade garantisi
 • Müşteri memnuniyeti garantisi
 • Son Model Geniş araç filosu
 • Geniş kapsamlı taşıma sözleşmesi
 • Nakliyat Depolama Hizmetleri
 • Lojistik Hizmetleri ( parsiyel taşımacılık)
 • Asansörlü Evden Eve Nakliyat
 • Fabrika Taşımacılığı Fuar Taşımacılığı
 • Hastane Taşıma Dershane taşımacılığı
 • Kurumsal Şirket Taşımacılığı
 • Mağaza Taşımacılığı Tekstil Taşıma
 • Ofis ve Büro Taşımacılığı
 • Piyano Taşıma, Para Kasası Taşımacılığı

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Fiyatı

Şehirler arası evden eve taşımada fiyatı belirleyen çok fazla parametre bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise müşteri beklentisidir. Müşteriler, şehirler arası ev taşıma fiyatlarının genel olarak çok değişken olmasından yakınırlar. Esasında şehirler arası taşınma fiyatlarındaki bu farklılık taşıyıcı firmanın karşılıklı olarak iş planlaması yapması ile yapmaması noktasında değişiyor. Bu planlamayı yapan firmalarda taşınma fiyatı %40'lara varan oranlarda düşebilmektedir. Pek tabi bu durum da birçok riski de beraberinde getirmektedir. Taşınma işlemi boyunca hesaba katılan tek müşteri siz olmadığınız için firmadan alacağınız verim azalacaktır. Bu şekilde taşıma yapan firmaları bulmak için uğraşırken çok yanlış firmalar ile karışma olasılığınız yüksektir. Aynı firma daha fazla eşya sığdırmak için kamyonun üstüne ve arkasına eşya bağlamayı çok olağan bir durum olarak özümsemiş olabilir.

Asansörlü Taşıma Firmaları

Asansörlü vinç yardımıyla bütün eşyalarınızı garantili bir şekilde taşınmaktadır. Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personeller, günün her saati ve yurdun her yerine zamanında taşımaktadır. Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük ve ya küçük asansörlü vinçler kullanmaktadır. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz.

K3 Yetki Belgesi Kimlere Verilir

K3 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. K3 yetki belgesi için başvuranların, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus özmal birim taşıtlarla en az 30 ton taşıma kapasitesine ve 5.000 Türk Lirası sermaye veya işletme sermayesine sahip olmaları şarttır. K3 yetki belgesi sahipleri, yalnız kendi adına kayıt ve tescil edilmiş özmal ticari taşıtları kullanabilirler. K3 türü yetki belgesi eki taşıt belgesine asgari kapasitenin dışında kaydedilecek taşıtlar için yaş şartı aranmaz. K3 yetki belgesi için asgari kapasiteyi sağlayacak sayıda özmal taşıtların ilk başvuru ve faaliyet süresince 20 yaşından büyük olmaması şarttır. K3 yetki belgesi sahiplerinin, yetki belgeleri eki taşıt belgelerine kaydedilecek/kayıtlı taşıtlarının geçerli araç muayenesinin bulunması şarttır. K3 türü yetki belgesi sahipleri; eşya taşımalarında teslim alma noktası ile teslim etme noktası arasında makul bir taşıma ve teslimat süresi taahhüdünde bulunmak ve taahhüt ettikleri süre içinde eşyayı yerine ve alıcısına ulaştırmakla yükümlüdürler. K3 yetki belgesi sahipleri en az bir adet orta düzey yönetici (ODY4) türü mesleki yeterlilik belgesine sahip olmaları veya bu nitelikleri haiz kişi veya kişileri istihdam etmeleri şarttır. ODY3, ÜDY4 ve ÜDY3 türü mesleki yeterlilik belgelerinin ODY4 türü belgenin üstünde olması, fazlasıyla kabul görecektir. K3 yetki belgesi kapsamında ki araçların taşımacılık faaliyetlerinde, şoförlerden SRC3/SRC4 türü mesleki yeterlilik belgesiyle, psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olma şartı aranır.
kayseri evden eve nakliyat