Hizmetlerimiz

Özcanlar evden eve nakliyat olarak Kayseri’de şehiriçi ve şehirlerarası ev taşımacılığı, asansör kiralama ve depolama alanlarında faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize hizmetimizi sunarken sektörel olarak müşterinin alabileceği en iyi hizmeti sağlayabilmek adına hem ekipman hem çalışanlar seçilerek bir araya getirilmiştir.

Günümüzde binlerce nakliyat firması bulmak mümkün lakin işini profesyonel yapıp müşterilerinin eşyasına zarar vermeden taşıyacak firmaların sayısı iki elin parmak sayısını geçmemektedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerden bahsedecek olursak adımızdan da anlaşılacağı üzere öncelikli olarak sunmuş olduğumuz hizmet evden eve nakliyat olup şehir içi ve şehirler arası asansörlü taşımacılık hizmeti, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı ve depolama hizmetleri gibi farklı hizmet sunumlarımız mevcuttur.

Evden eve nakliyat : Farklı sebeplerden ötürü meydana gelen taşınma zorunluluğuna çözüm olabilmek için sunmuş olduğumuz hizmettir. Yeni bir ev almış olabilirsiniz veya tayin dolayısı ile farklı bir şehre taşınmak zorunda olan müşterilerimize taşımacılık konusunda profesyonel hizmet sunmaktayız. Evden eve taşımacılık işlemleri öncesinde eksperimizin evinize gelerek taşımacılığı gerçekleştirilecek olan eşyaları ve taşımacılığın yapılacağı konutu incelemesi taşımacılık esnasında karşılaşılabilecek sorunların önüne geçerek anlaşmazlıkları işe başlamadan ortadan kaldırmaktadır. Taşımacılık işlemlerimizi gerçekleştirirken evden eve nakliyat için özel üretilmiş kamyonlar ve alanında uzman çalışanlarımız faaliyet göstermektedir. Ambalajlama malzemesi olarak tercih ettiğimiz streç folyo ve balonlu naylonlar kanserojen madde içermemektedir. Taşımacılık esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalarınız itinalı bir şekilde modüler dış cephe asansörü ile taşınmaktadır.

Ofis taşımacılığı : İşyerinizin adresi değişecek ama siz işlerin aksayacağından endişe mi duyuyorsunuz? Şirket olarak ofis tarzı işletmelere özel taşımacılık çözümleri sunmaktayız. Şirketinizde adres değişikliğinin ne kadar kolay bir şekilde gerçekleştirilebileceğini aklınız dahi almayacaktır. Ofis taşımacılık işlemlerini iş saatleri dışında veya genellikle hafta sonlarında halletmekteyiz. Ofisinizde yer alan elektronik ürünler anti statik ambalajlama malzemesi ile ambalajlanırken ürünlerinizin zarar görmesinin önüne geçilir. Telefon santrali, bilgisayar ağı ve soğutma sistemleriniz için alanında uzman çözüm ortaklarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı : Fuarlara katılacak olan şirketler taşımacılık için profesyonel bir çözüm ortağı bulamamakta veya taşımacılık hizmetini kendi içerisinde çözmeye çalışmaktadır ki bu işler şirket çalışanlarını olumsuz olarak etkileyip şirketin fuardan gereken verimi alamamasına sebep olmaktadır. Fuar taşımacılık hizmetlerinde anahtar teslimi nakliyat hizmetimiz mevcut olup taşımacılık hizmeti talep edilen şekilde eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.

Banka taşımacılığı : Banka şubelerinin kapatılması veya tadilat gereksinimlerinden ötürü farklı bir yere taşınması gerektiğinde taşımacılık işlemlerini istenilen şekilde eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.